I s handicapem lze žít plnohodnotný život a docílit velkých věcí...

V kategoriích níže naleznete články naší redakce.

Buďte i Vy aktivní a založte si svůj blog.

Najděte si lepší práci!.

Přečtěte si nejnovější článek

Přečtěte si články bloggerů.

Příjemnou zábavu!

Žiju s handicapem
v České televizi

Žiju s handicapem v České televizi

Podívejte se na video
o dětském domově Korkyně

Obrazek s videem

Video o dětském domově Orlíček
Přední Chlum

Obrazek s videem

DOPROVÁZENÁ POUŤ SPOLEČNĚ S LIDMI S HANDICAPEM

Doprovázená pouť je netradiční, avšak prastará forma sebepoznání a osobní transformace. Pohybuje se mezi koučinkem, intuitivním rozhovorem a vlastní introspekcí. Využívá zrcadlení přírody, zrcadlení a interakce ostatních účastníků, technik práce s myslí i aktivního fyzického pohybu.Využijte akci pro sebe osobně nebo pro své podnikání či firmu. V tom případě máte možnost využít ekonomické výhodnosti celé akce v podobě náhradního plnění, společenské odpovědnosti apod.

V návaznosti na velmi úspěšnou pouť společně s lidmi s handicapy v květnu 2016, srdečně zveme na další společné putování a to 15.10.2016 od 9.00h. DOPROVÁZENÁ POUŤ je netradiční, avšak prastará forma sebepoznání a osobní transformace. Využívá technik z koučinku, technik práce s myslí, meditace, strukturovaného rozhovoru, interakce přírody i ostatních účastníků a vlastní introspekce. Využijte akci pro sebe osobně nebo pro své podnikání či firmu. V tom případě máte možnost využít ekonomické výhodnosti celé akce v podobě náhradního plnění, společenské odpovědnosti apod. Chcete-li z pouti maximálně vytěžit, stanovte si pro sebe na tento den vlastní záměr. Průvodce: RNDr. Jan František Bím www.janbim.cz. PROČ S LIDMI S HANDICAPY? Ti, kteří s námi budou, jsou lidé, kteří překonali těžké životní období a nezahořkli. Objevili nové rozměry života, došli k přijetí a vděčnosti, k žití v přítomnosti. Přirozeně tak zpomalíte tok myšlenek. Naše přebujelá mysl neustále chrlí úkoly, řešení, povinnosti. Snažíme se meditovat, cvičit – cíleně tak zpomalujeme a hledáme vnitřní klid. Společnost lidí s handicapem, kteří jsou vyrovnaní se svým životním příběhem – to je realita, opravdovost, terapie realitou. Je velmi užitečné vidět pohled z jiného úhlu života. Získáte tak širší horizont pro situace ve svém životě a ve své firmě. Zároveň se stáváte sami přínosem pro lidi s handicapem, protože často žijí nedobrovolně neaktivní či osamocený život. Máte tak možnost rozvinout svůj altruismus. Obohatit život těch, kteří nemohou žít produktivně. Možná se během společné pouti jen projdete, odpočinete, zameditujete…. Možná se změní mnohé, uvidíte sebe sama v netušeném úhlu pohledu, dostanete odpovědi, poznáte nové přátele… Možná si pak budete klást otázku – „kdo je vlastně handicapovaný a kdo zdravý“? Naše putování uskutečníme v krásně přírodě oblasti Záchranné stanice Pavlov u Ledče nad Sázavou., kde se také v 9.00 sejdeme. Pravděpodobně se budeme pohybovat mezi místními posvátnými studánkami. Cena: každý dle svého uvážení na konci poutě. Upozornění: PRO OSOBY S HANDICAPEM JE CELÁ AKCE ZDARMA Program: Vlastní pouť se uskuteční v sobotu 15.10.2016. V podvečerním hodinách máte možnost odjet domů a nebo využít možnosti přespání (podmínky viz níže) a strávit s námi ještě společný večer a nedělní dopoledne. Využijeme jej ke sdílení, integraci zážitků, besedování….a všemu, co přirozeně přijde. Na akci je nutno rezervovat své místo do 13.10.2016 na kontaktech: Ivana@kruhcentrum.cz nebo tel. 736 442 694 Napište, prosím, zda budete zůstávat do druhého dne či se k večeru vrátíte domů. Místo rezervujte včas, kapacita objektu je omezena. Děkujeme. O proběhlé jarní pouti můžete více pročíst na www.kruhcentrum.cz Přijďte to s námi prožít. Těšíme se na společné putování přírodou!

Od: 15. 10. 2016 09:00 Do: 15. 10. 2016 18:00

Odkaz na www pořadatele: WWW.KRUHCENTRUM.CZ

Autor: Kruhcentrum, z.s.

Místo konání: Pavlov u Ledče nad Sázavou, Záchranná stanice fauny

Podporujeme také

Dětský domov Korkyně

Pokud chcete děti z dětského domova podpořit finančně, podívejte se zde.

Tomáš Mošnička - šéfredaktor (ret)

Tomáš Mošnička - šéfredaktorvzpěrač - mistr světa ve vzpírání tělesně postižených, handbikerový závodník
www.tomasmosnicka.cz
mosnicka@zijushandicapem.cz

Onkologický poradce

RSDr. Mgr. Zuzana Němčíková - psycholožka členka české onkologické společnosti - psychologické sekce, psycholožka, lektorka, podplukovnice v záloze
zuznem1@seznam.cz

Aktuální rozhovor:

Bojovník na dvou kolech Martin Horký

Další zajímavou osobností, kterou vám chceme představit, je Martin Horký. Martin Horký je účastníkem mezinárodního motocyklového šampionátu pro handicapované jezdce - International Bridgestone Handy Race, který se jede při vybraných závodech MotoGP a WorldSBK. A jde mu to skvěle...

více »
Wannado Festival 2019 - Plzeň

Největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Nezáleží na tom, jestli už vaše dítě sportuje nebo se na výběr ideální pohybové aktivity teprve chystá. Festival vašim potomkům nabízí možnost vyzkoušet si tradiční sporty, i ty, o kterých se jim ani nesnilo. Vstup na akci je zdarma.

Vstupte »

Nejaktivnější blogeři

Děkujeme generálnímu partnerovi skupině D.I.SEVEN za vřelou podporu!

bezpecnostni-agentura

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN FACILITY
Facility management a podpůrné činnosti. Poskytujeme Náhradní plnění.

bezpecnostni-agentura

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN 
Bezpečnostní služby, PCO, zabezpečení akcí, úklidové ,recepční služby a náhradní plnění.

bezpecnostni-agentura

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE
Bezpečnostní služby jako fyzická ostraha nebo vzdálený monitoring. Poskytujeme náhradní plnění.

Překlepy: Lidé náš web hledají také těmito výrazy: hendikep, hendicap, handikep, ...

Důležité odkazy:

Podmínky pro užívání blogu | Mapa stránek | Kontakt

Copyright 2019 | Internetový marketing : Optimalizace pro vyhledávače : Created by VIDIA-DESIGN s.r.o.