I s handicapem lze žít plnohodnotný život a docílit velkých věcí...

V kategoriích níže naleznete články naší redakce.

Buďte i Vy aktivní a založte si svůj blog.

Najděte si lepší práci!.

Přečtěte si nejnovější článek

Přečtěte si články bloggerů.

Příjemnou zábavu!

Žiju s handicapem
v České televizi

Žiju s handicapem v České televizi

Podívejte se na video
o dětském domově Korkyně

Obrazek s videem

Video o dětském domově Orlíček
Přední Chlum

Obrazek s videem

HandyCup na veletrhu Motocykl Praha 2016

Jednou z prvních vlaštovek jara je již tradičně pro motorkáře a čtyřkolkáře veletržní víkend počátkem března. Vystavovatelé i návštěvníci zvažují, zda navštíví Motosalon nebo Motocykl nebo oba. HandyCup letos zůstal v Praze na Výstavišti v Holešovicích. Stánek v pravém křídle prezentoval závody a partnery seriálu, který letos vstupuje do šesté sezony. Návštěvníci, kterých bylo na Motocyklu 2016 téměř k padesáti tisícům, tak měli možnost vidět populární čtyřkolku Gladiátor 550 EFI od zastoupení JourneyMan.CZ, kolekci znovuzrozené legendy helem Cassida a moto-oblečení Ayrton od ACI, nabídku olejů a dalších provozních kapalin švýcarského výrobce Motorex v zastoupení AM-Profi a akční kamery X8 Electra od Lamaxu nebo mohli přijmout pozvání do grill restaurantu Za Větrem, který je místem přátelským zejména k hladovým motorkářům a čtyřkolkářům.

V sobotu a v neděli pak dělala Gladiatorovi společnost Suzuki Richarda Mošny, kterého HandyCup pozval na venkovní plochu výstavního areálu, aby pobavil návštěníky svými akrobatickými kousky na čtyřkolce. Richard po oba hlavní dny vždy od 13.00 a od 15.00 hodin zahalil rovinku před pravým křídlem dýmem a nadšením publika při jeho vtipně pojaté show.  Když si uvědomíme, že Richardova čtyřkolka má na řídítkách páčku jen pro přední brzdu, a zadní brzdu lze ovládat jen nožním pedálem, tak některé jeho kousky jsou ještě více k neuvěření.

Vpravo Jindra Kettner organizátor závodů čtyřkolek pro handicapované

Richard ukázal celou řadu nových triků, aby bylo jasné, že rozhodně na zimní spánek letos ani nepomyslel. Z jeho vystoupení je patrné, že netrénuje sám, ale že zapojil i přítelkyni Sylvinku, která rovněž nasadila helmu a nastoupila na Richardův stroj. Zřejmě je na Suzuki pro dva jezdce málo místa, protože Sylvinka seděla Richardovi chvíli za krkem, chvíli na řidítkách, chvíli na předním nárazníku a nakonec objevila i polohu vleže vodorovně i svisle, podle toho, po kterém kole Richard zrovna jel. Většina jejich akrobatických kousků měla na Motocyklu premiéru, protože je Richard se Sylvinkou zkoušeli teprve ve čtvrtek ráno před veletrhem, aby si zkrátili ranní čekání na reportéry ranního pořadu nejmenované televize. Součástí Richardova vystoupení byla i podpora našich úspěšných závodníků nejen v rámci HandyCupu, ale také v MMČR a „Offku“. Takže Richard projížděl dráhu po zadních kolech za hlasitého povzbuzování diváků s Adamem, Kiki a Andy, tedy juniory, kteří letos pojedou i CrossCountry.

V sobotu večer, zatímco se vše chystalo v levém křídle na motorkářskou velkokalbu, v pravém křídle se mezi stánky HandyCupu, Legend a Maxima zrodil nápad na neděli. Richard při svém prvním odpoledním vystoupení povozil po zadních, chvílemi po pravých a rovněž i po levých kolech své Suzuki nejdříve hostesku časopisu Maxim a potom i Klárku, novou posilu přípravného týmu motoristické slavnosti Legendy 2016, na kterou tímto HandyCup zve všechny petrolheady do areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích na víkend 11.a 12. června. Obě dámy zvládly jízdu ve zdraví i bez kynedrilu a byly odměněny za svůj výkon a odvahu mohutným potleskem početného publika kolem dráhy.

Závěrem se sluší poděkovat všem, co se vydali na Výstaviště do Holešovic, fandili a aplaudovali našemu milému hostu Richardu Mošnovi, navštívili náš stánek a možná vyrazí i na některý ze závodů našeho letošního seriálu, který začíná o velikonočním víkendu v Motohale v Bílině. Více informací naleznete na webu http://handycup.cz nebo na Facebooku.

Odkaz na fotogalerii - ZDE

Za tým HandyCup

Jindra Kettner

 

Zpracoval: ret

 

Datum: 11. 3. 2016 | Zobrazeno (153x) | Autor: RedakcePodporujeme také

Dětský domov Korkyně

Pokud chcete děti z dětského domova podpořit finančně, podívejte se zde.

Tomáš Mošnička - šéfredaktor (ret)

Tomáš Mošnička - šéfredaktorvzpěrač - mistr světa ve vzpírání tělesně postižených, handbikerový závodník
www.tomasmosnicka.cz
mosnicka@zijushandicapem.cz

Aktuální rozhovor:

Roman Lupoměský se celoživotně angažuje v oblasti sluchově postižených

S organizací Neslyšící s nadějí redakčně spolupracujeme již několik let. Její ředitel pan Roman Lupoměský je náš stálý dopisovatel. Pana Lupoměského jsme zařadili mezi naše osobnosti a požádali o rozhovor....

více »
Přijďte si zahrát parabadminton

Přijďte si zahrát parabadminton

Vstupte »

Nejaktivnější blogeři

Děkujeme generálnímu partnerovi skupině D.I.SEVEN za vřelou podporu!

bezpecnostni-agentura

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN FACILITY
Facility management a podpůrné činnosti. Poskytujeme Náhradní plnění.

bezpecnostni-agentura

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN 
Bezpečnostní služby, PCO, zabezpečení akcí, úklidové ,recepční služby a náhradní plnění.

bezpecnostni-agentura

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE
Bezpečnostní služby jako fyzická ostraha nebo vzdálený monitoring. Poskytujeme náhradní plnění.

Překlepy: Lidé náš web hledají také těmito výrazy: hendikep, hendicap, handikep, ...

Důležité odkazy:

Podmínky pro užívání blogu | Mapa stránek | Kontakt

Copyright 2024 | Internetový marketing : Optimalizace pro vyhledávače : Created by VIDIA-DESIGN s.r.o.