I s handicapem lze žít plnohodnotný život a docílit velkých věcí...

V kategoriích níže naleznete články naší redakce.

Buďte i Vy aktivní a založte si svůj blog.

Najděte si lepší práci!.

Přečtěte si nejnovější článek

Přečtěte si články bloggerů.

Příjemnou zábavu!

Žiju s handicapem
v České televizi

Žiju s handicapem v České televizi

Podívejte se na video
o dětském domově Korkyně

Obrazek s videem

Video o dětském domově Orlíček
Přední Chlum

Obrazek s videem

Fotografiemi pro radost

Jste neziskovou organizací či sociální podnikem, který pečuje, vzdělává nebo přispívá ke kulturnímu a uměleckému vyžití osob s mentálním či kombinovaným postižením?

Rádi fotíte a užíváte si se svými klienty, kamarády či spolupracovníky s mentálním či kombinovaným postižením život? Chcete ukázat, že život s mentálním postižením vůbec není černobílý? Pak se přidejte k nám do projektu „Pomáháme fotografiemi“, letos ve znamení designu „aneb ukažme se světu…“.

Naším cílem je podpořit integraci osob s mentálním postižením do společnosti, a to prostřednictvím fotografií účastníků projektu, které následně vypravíme na putovní výstavu po republice a uspořádáním souvisejících workshopů a finální společnou akcí společně s širokou veřejností, která se ponese v duchu prezentace tvůrčího nadání osob s mentálním postižením.

Letos se zároveň zapojíme i do spolupráce s projektu podporující jiné osoby se zdravotním hendikepem, neboť pomáhat si navzájem je normální i pro osoby s hendikepy. Bořme společně překážky!

Patrony projektu a činnosti našeho spolku jsou jaderná fyzička Dana Drábová a fotograf Robert Vano. A i letos podpoří jednotlivé kreativní aktivity našich „parťáků“ další tváře z řad profesionálů a známých osobností – umělců, designérů nebo kavárníků.

„Fotografie pomáhají lidem vidět, proto bychom chtěli otevřít oči co možná největšímu množství lidí. V tom vidíme poslání našeho spolku a smysl našeho projektu, který již běží třetím rokem.“ říká o projektu předsedkyně spolku, Marta Kopecká.

Přihlásit se do letošního ročníku projektu můžete do 31. března t.r., a to na webu www.fotografiemiproradost.cz. Podrobnější informace je možné si vyžádat formou emailu na adresu fotografiemiproradost@gmail.com.

 

 

Zdroj a kontakt:

 

Fotografiemi pro radost, z.s.

www.fotografiemiproradost.cz

mail:fotografiemiproradost@gmail.com

Datum: 17. 3. 2018 | Zobrazeno (77x) | Autor: RedakcePodporujeme také

Dětský domov Korkyně

Pokud chcete děti z dětského domova podpořit finančně, podívejte se zde.

Tomáš Mošnička - šéfredaktor (ret)

Tomáš Mošnička - šéfredaktorvzpěrač - mistr světa ve vzpírání tělesně postižených, handbikerový závodník
www.tomasmosnicka.cz
mosnicka@zijushandicapem.cz

Onkologický poradce

RSDr. Mgr. Zuzana Němčíková - psycholožka členka české onkologické společnosti - psychologické sekce, psycholožka, lektorka, podplukovnice v záloze
zuznem1@seznam.cz

Aktuální rozhovor:

Jan Hotovec a jeho projekt Asistence navzájem

Před časem nás naše čtenářka informovala o projektu Jana Hotovce. Honzu mnozí znají jako Muže roku Cesty za snem, zároveň jako vášnivého handicapovaného cyklistu, ale především jako strůjce projektu Asistence navzájem. Jan Hotovec kdysi sám hledal asistenta a setkal se osobně s touto problematikou. To ho motivovalo k ...

více »
Přijďte si zahrát parabadminton

Přijďte si zahrát parabadminton

Vstupte »

Nejaktivnější blogeři

Děkujeme generálnímu partnerovi skupině D.I.SEVEN za vřelou podporu!

bezpecnostni-agentura

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN FACILITY
Facility management a podpůrné činnosti. Poskytujeme Náhradní plnění.

bezpecnostni-agentura

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN 
Bezpečnostní služby, PCO, zabezpečení akcí, úklidové ,recepční služby a náhradní plnění.

bezpecnostni-agentura

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE
Bezpečnostní služby jako fyzická ostraha nebo vzdálený monitoring. Poskytujeme náhradní plnění.

Překlepy: Lidé náš web hledají také těmito výrazy: hendikep, hendicap, handikep, ...

Důležité odkazy:

Podmínky pro užívání blogu | Mapa stránek | Kontakt

Copyright 2022 | Internetový marketing : Optimalizace pro vyhledávače : Created by VIDIA-DESIGN s.r.o.